Smerfy: Misja Złoliść (The Smurfs: Mission Vileaf)

Tytuł jest wyjątkową, pełną humoru i magii opowieścią o niebieskich mieszkańcach lasu znanych niemal każdemu. Za powstanie tytułu Smerfy: Misja Złoliść odpowiada OSome Studio, które stworzyło również taki tytuł jak Asterix & Obelix XXL: Romastered.

Nowe przygody smerfów

Gra została stworzona w konwencji platformówki 3D. Tutaj, jak to zazwyczaj bywa u smerfów historia opowiada o ich konflikcie ze złym Gargamelem.

Smerfy: Misja Złoliść (The Smurfs: Mission Vileaf) i wyjątkowa fabuła

W spokojnym świecie smerfów spokój niedługo zostanie zakończony. Wszystko za sprawą tajemniczych prac odbywających się w pobliskim domu. Szybko okazuje się, że czarnoksiężnik Gargamel odkrył formułę umożliwiającą hodowanie nikczemnych roślin zwanych Złoliśćmi. Smerfni przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby uratować nie tylko swoje życie, ale cały las!

Śmiercionośne Złoliście

Zły czarnoksiężnik Gargamel zauważył, że wyhodowane przez niego rośliny skutecznie potrafią zwabić smerfy. Niebieskie ludki nie potrafią się im oprzeć, a Złoliście zamykają je w pułapce bez wyjścia. Na domiar złego okazuje się, że eksperymenty negatywnie wpływają na las i są toksyczne szczególnie dla pól sarsaparilli.

Złoliść jest wielkim zagrożeniem dla lasu

Smerfy muszą pokrzyżować niecne plany Gargamela. Toksyczny wynalazek jest równie wielkim zagrożeniem dla smerfów. Jeśli Złoliściom uda się zwabić smerfy i uwięzić, to już tylko czekać na nadejście złego czarnoksiężnika, który ze smakiem je zje! Trzeba działać szybko!

Gargamel w swoim mrocznym laboratorium i niebezpieczne eksperymenty

Jako, że w swoim mrocznym laboratorium zły czarnoksiężnik odkrył formułę na stworzenie doskonałej pułapki na smerfy, to niebiescy bohaterowie muszą działać wyjątkowo szybko. Na szczęście dzięki pomysłowości Pracusia Smerfizer pozwala smerfom na wyrównanie szans.
Smerfizer pomaga w pozbyciu się roślin oraz ich zgubnego wpływu na otoczenie. Podczas tej ważnej misji gracze przejmą kontrolę nad drużyną smerfów w skład której wchodzą Osiłek, Smerfetka, Ważniak i Łasuch. Ich zadanie będzie opierać się na Smerfizerze rewolucyjnym wynalazku Pracusia. Po drodze nie można zapomnieć, aby pozbyć się napotkanych wrogów!
Smerfni przyjaciele muszą znaleźć wyjście z trudnej sytuacji i pokrzyżować niecne plany Gargamela. Jak śmiał stworzyć nikczemną roślinę zwaną Złoliściem? Smerfetka, Ważniak i Łasuch muszą znaleźć receptę na antidotum i uratować wioskę smerfów.

Rozbudowana mechanika

Świat smerfów to nie tylko wyjątkowa historia z humorem i piękną oprawą graficzną. Przejmując kontrolę nad wyborową drużyną gracz będzie mógł wyruszyć w fascynującą podróż, gdzie musi odnaleźć liczne nasiona, przedmioty oraz rozwiązać zagadki wioski smerfów.
Bohaterowie mogą polegać na sobie wzajemnie, a mechanika gry pozwala latać w powietrzu lub nawet nurkować! Dzięki temu liczne przeszkody na swojej drodze można omijać na różnorodne sposoby.
Smerfy: Misja Złoliść opiera się w znacznej mierze na Smerfizerze, rewolucyjnym wynalazku Pracusia. Pozwala on atakować wrogów, leczyć rośliny zaatakowane przez Złoliść, a także skrywa w sobie wiele innych sekretów!

Liczne platformy

Smerfy: Misja Złoliść przeznaczona jest na Playstation 5, Playstation 4, Switch, a także PC. Platformowa gra zachwyci graczy piękną grafiką i ukaże wyjątkowe uniwersum w zupełnie nowej odsłonie. Jest to z pewnością jedna z tych platformówek, które warte są poznania.

Humor i wciągająca historia

Smerfy: Misja Złoliść wiele zyskuje dzięki pełnej wersji językowej. Polski dubbing został dopracowany szczegółowo i z wielką dbałością. Wydawca z pewnością zadbał o każdy aspekt oraz odpowiedni dobór aktorów użyczających swoich głosów. Dzięki pełnej polskiej wersji językowej gra oczarowuje i wprowadza we wspaniały nastrój.
Sterowanie wyborową drużyną smerfów daje wiele radości i gwarantuje długie godziny doskonałej zabawy.